Поиск

Український співак засвітився разом з посібниками бойовиків: соцмережі обурені

Відомий український співак, колишній учасник харківського гурту "5’nizza" Андрій Запорожець(SunSay), засвітився у кліпі репера "Басти" разом з іншими співаками, які підтримують бойовиків "ДНР" і "ЛНР" і окупацію Криму.

Згідно з інформацією, окрім нього в записі пісні взяли участь екс-лідер групи "Смисловые галюцинации" Сергій Бобунець, російський рокер Олександр Скляр, Діана Арбеніна та інші.

Нагадаємо, Бобунець разом з одіозною російською співачкою Чичеріною співали та возвеличували "доблесних ополченців" терористичної організації "ДНР".

Російський рокер Олександр Скляр, в свою чергу, неодноразово давав концерти на окупованих територіях для бойовиків.

Український сегмент соцмереж обурився через таку "творчість" українського співака.

Користувач у Facebook Евеліна Ганська зазначає, що таку поведінку співака ніяк не можна виправдати його начебто "аполітичністю".

"Знаєте, можна зрозуміти творчу людину, яка виступає за мир, любов і проти насильства, і пробачити йому його "поза політику". Але декларуючи піс енд лав ти точно не можеш собі дозволити спільної роботи з людьми, пропагандистами тероризму, - відзначила вона.

Зазначимо, що Андрія Запорожця не вперше звинувачують в проросійських поглядах, раніше, після перемоги гурту "SunSay" 13 лютого 2016 року у другому півфіналі національного відбору до «Євробачення», з'явилась інформація про те, що Андрій Запорожець має проросійські погляди. Зокрема, звинуватили Андрія Запорожця у тому, що він співав за Антимайдан і має симпатії до бойовиків та у тому, що він давав концерти в окупованому Криму.

Як повідомляв Соцпортал, російській співачці заборонили в'їзд до України