Поиск

Український фентезійний фільм переміг на дитячому кінофестивалі

5-й ювілейний «Чілдрен Кінофест» оголосив переможця! Вперше в історії фестивалю ним стала українська стрічка – створена за підтримки Держкіно неймовірна фентезі-пригода «Сторожова Застава» режисера Юрія Ковальова.

Традиційно фільм-переможець був визначений шляхом прямого голосування глядачів – на вході до кінотеатру кожен відвідувач отримував бюлетень, за допомогою якого оцінював побачену картину. Гостями безкоштовних показів стали понад 42 тисячі глядачів у 22 містах країни.

Фаворит глядацького журі, «Сторожова Застава» про школяра, який потрапив у часи Київської Русі, набрала 4,8 бала з 5. Друге місце посів британський документальнийфільм студії BBC «Земля: Один вражаючий день» з 4,7 балами, 7 червня він вийде в український прокат. Третє місце дісталося стрічці виробництва Франції та Бельгії – «Великий злий лис та інші історії», – яка отримала 4,6 бала і 5 липня також вийде у прокат.

Звання Найкращого українського дитячого фільму року та нагороду у розмірі 20 000 грн. від генерального партнера конкурсу ОТП Банка отримала робота «Качка на ім'я Бабіліна» 12-річної Надії Бабаніної з Дніпра. Також цього року в рамках конкурсу вперше був присуджений Приз глядацьких симпатій – його лауреатом стала стрічка «Вірус А» 14-річного Олексія Пивошенко з Авдіївки, яка набрала найбільшу кількість голосів.

Раніше Соцпортал розповідав, що за мотивами голлівудського секс-скандалу знімуть фільм жахів.

Комментарии