Українських лосів занесли до Червоної Книги

  1. Главная
  2. Архив
  3. X-Files
  4. Українських лосів занесли до Червоної Книги
18:30, 20.12.17
Остап Семерак

Наказ про внесення лося до Червоної Книги підписано. Про це повідомив міністр екології Остап Семерак.

-Насправді за ці 10 місяців - з моменту прийнятого мною рішення заборонити полювання на цих тварин, ми пройшли складний шлях, щоб вийти на сьогоднішній наказ. Пережили колосальний супротив, тиск, шантаж і брудну інформаційну компанію, де нас не хотіли чути. На жаль, - написав він у «Фейсбук».
-Вчора я підписав наказ про включення лося до Червоної книги. Це означає, що після державної реєстрації мого наказу мисливці не матимуть права вбивати цих тварин попри затверджені раніше ліміти. І я розраховую що цього разу екологічна спільнота підтримує Мінекології. Спеціально акцентуюсь на цьому, щоб потім не було нарікань, що когось не поінформували про процес, - додав міністр.

Семерак зазначив, що нині в Україні є тотальна проблема з браконьєрством. Навіть підвищені влітку цього штрафи за цей незаконний вид діяльності не вирішують повністю ситуацію, адже для того, щоб штрафи діяли, потрібно, «щоб справи доводилися до кінця, а не розвалювалися у судах».

-Зоозахисники володіють ситуацією і розуміють про що я пишу. Деякі зі справ щодо випадків браконьєрства, зафіксованих цього року, були просто закриті за відсутністю складу злочину. Це означає, потрібно вдосконалити систему державної охорони флори та фауни, нагляду і контролю. Тобто нам є над чим працювати, - резюмував очільник Мінекології.

Як повідомляв Соцпортал, Київське водосховище заростає водяним горіхом.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости