Поиск

Українські жінки-військові будуть виглядати інакше. Для них оновлюють військову форму

Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України планує наступного року закінчити роботу над новою формою для жінок

Про це повідомляє armyinform.com.ua.

Повідомляється, суто жіночими будуть – сорочка, кітель, штани та спідниця, а також головний убір, взуття двох типів та краватка.

До однострою планують додати пальто жіночого крою. Адже нині їх закуповують тільки за індивідуальним пошивом. А поки ж технічна документація передбачає унісекс. Крім того, в Управлінні триває розробка плаща для офіцерського складу, зокрема, і для жінок та куртки повсякденної зимової.

“Ще у 2015 році Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України передбачало можливість окремої закупівлі курток і брюк жіночого літнього польового костюма… через їх особливу антропометрію. Але на той час потужностей з виробництва єдиного типу тканини на території України не існувало. Тому штани могли шити з однієї тканини, а кітель – з іншої. Та й кольорова гама могла відрізнятись. Тож упродовж останніх років закупівля відбувається тільки комплектом, через зручність логістики”, – розповів начальник відділу розробки речового майна підполковник Василь Саковець.

У новому комплекті жіночого однострою хочуть використовувати типову тканину для польового комплекту й іншу за складом – у комплекті для бойових умов. Тобто це будуть інші кітелі, схожі на чоловічі, але за рахунок іншого розташування нагрудних кишень вони стануть зручнішими саме для жінок.

Технічна документація на літній польовий костюм для жінок буде готовою до червня 2020 року. І це одразу дасть змогу на його закупівлю.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии