Поиск

Українські військові снайпери виявились найкращими в світі

У Будапешті пройшов Кубок світу військових та поліцейських снайперів. Українська команда здобула перемогу в індивідуальних і групових перегонах (в групі військових), а команда Угорщини - в групі поліції.

Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії.

Участь у змаганнях взяли поліцейські і військові команди з багатьох країн світу -- Угорщини, Бельгії, Білорусі, Китаю, Чехії, Росії, Латвії, Фінляндії, Німеччини та багатьох інших. Загалом – 66 команд з 18 країн.

Змагалися в індивідуальних і групових турнірах. Мали влучити у цілі, розташовані на відстані від 15 до 900 метрів. Більшість вправ виконувалися в нестандартних положеннях у різних обставинах, на кількох полігонах. Снайпери вправлялися і в стрільбі з техніки (танк, БТР, вантажівка тощо, і – з багатоповерхівок). До програми входили й нічні стрільби. За турнір кожен учасник виконав близько 30 вправ.

Цей чемпіонат був орієнтований саме на військових і поліцейських, для яких практика виконання стрільб у складних незвичайних обставинах і з непередбачуваними умовами – можливість покращення професійної компетентності, фізичної підготовленості й стресостійкості.

"Те, що українців цього року визнано найкращими снайперами серед колег з різних куточків світу – вияв неабиякої підготовки українських військових й мотивація на розвиток, адже в лавах гвардійців є на кого рівнятися", - відзначають прес-службі.

Як повідомляв Соцпортал, "Укроборонпром" поділився ще одним здобутком.

Комментарии