Поиск

Україна зросла у рейтингу Doing Business: ми другі за темпами росту

Україна зросла у рейтингу Doing Business. Починаючи з 2009 року ми другі за темпами росту в ньому.

Україна, рейтинг, бізнес

Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, передає Соцпортал.

- З 2014 року Україна зросла в рейтингу Doing Business на 41 позицію. Ми другі у світі за темпами зростання у рейтингу з 2009 року, - йдеться у новині, - Сьогодні у Парламенті Макс Нефьодов розповідав про рішення Уряду, направлені на подальше покращення бізнес-клімату в нашій держави. Завдяки дерегуляції ми вже досягнули щорічної економії бізнесу у розмірі понад 1 млрд грн.

За 3 роки Кабмін провів 8 дерегуляційних засідань, на яких було скасовано близько 1300 застарілих актів, які створювали непотрібний тиск на підприємців.

Кумулятивний ефект від дерегуляційних зусиль в 2018 році – це спрощення ведення бізнесу для:

  • Близько 100 тисяч суб'єктів роздрібної торгівлі;
  • Близько 1000 компаній та для понад 10 тисяч ФОПів, які здійснюють ремонт побутових виробів;
  • 6300 компаній, які здійснюють інженерно-пошукові роботи;
  • Понад 6700 компаній, які займаються будівництвом;
  • Близько 100 тис. суб'єктів на рік, що формують та отримують земельні ділянки зменшать витрати на доопрацювання документів
- Втім, ми не зупиняємося на досягнутому і працюємо для того, щоб і надалі прогресувати. Щоб зробити це вже наступному рейтингу необхідна підтримка Верховної Ради. А саме ухвалення законопроектів: №8124, який дозволить потрапити в топ-50 рейтингу Doing Business та №4650 про декомунізацію, який позбавляє радянського спадку в законодавстві, - додали в міністерстві.

Нагадаємо:

Найбільш комфортними для життя районами Києва мешканці столиці назвали Голосієво та Осокорки. Всій вибір кияни мотивували розвиненою інфраструктурою та зручними транспортними розв’язками.

Комментарии