Поиск

Україна закачала у свої підземні сховища понад 16 млрд кубів газу - Коболєв

До початку опалювального сезону Україна повинна закачати ще 4 млрд кубометрів газу

Станом на 3 серпня в українських підземних сховищах газу вже накопичено 16 млрд кубометрів природного газу. Про це повідомив у суботу голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні перетнули позначку в 16 млрд куб. м", - написав Коболєв і нагадав, що до початку опалювального сезону в Україні залишилося 73 дні.

Згідно з оперативними даними Укртрансгазу, які публікуються з дводенною затримкою, станом на 1 серпня в ПСГ знаходилося 15,938 млрд куб газу. За добу закачується понад 80 млн кубів газу, тому станом на 3 серпня запаси подолали позначку в 16 млрд кубів.

Так, 1 серпня в Україну надійшло 63,773 млн кубів газу: зі Словаччини - 42,418 млн куб. м, з Угорщини - 17,787 млн куб. м, а з Польщі - 3,568 млн куб. м. При цьому власний видобуток газу за добу склав понад 54 млн куб. м газу.

Цього дня у ПСГ було закачано 87,55 млн кубів газу, відбір не проводився.

Як відомо, цього року Україні потрібно закачати в сховища додатково 3 млрд кубометрів газу. До початку опалювального сезону в ПСГ повинно бути 20 млрд куб. м. Це пов'язано з побоюваннями повного припинення російським Газпромом транзиту газу по території України з січня 2020 року.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии