Поиск

Україна вислала бойовика "Аль-Каїди": дома його вже засудили

Україна вислала затриманого бойовика "Аль-Каїди". Дома, в Туреччині, його вже засудили до ув'язнення.

Аль-Каїда, терорист, Україна, Турція, екстрадиціяПро це повідомляє Соцпортал з посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

- Відділом міжнародного співробітництва прокуратури міста Києва за дорученням Міністерства юстиції України проведена екстрадиційна перевірка щодо громадянина Турецької Республіки, який перебував у міжнародному розшуку для виконання вироку Вищого кримінального суду міста Адани, яким його засуджено за участь в озброєній терористичній організації «Аль-Каїда», - йдеться у повідомленні.

У ході екстрадиційної перевірки іноземець навмисно здійснював перепони в процесі, намагаючись отримати статус біженця в Україні, у наданні якого йому було відмовлено.

Також захистом зловмисника вживались спроби до оскарження рішення Міністерства юстиції України про видачу. Проте, після усвідомлення останнім неможливості уникнути екстрадиції, громадянин Турецької Республіки звернувся до прокуратури із заявою про згоду на видачу.

Ухвалою слідчого судді задоволено клопотання прокуратури міста Києва про обрання щодо громадянина Турецької Республіки екстрадиційного арешту для фактичної передачі до Турецької Республіки.

За погодженням з компетентними органами Турецької Республіки 03.06.2019 відбулась фактична передача зловмисника.

Комментарии