Поиск

Україна відмовилася від участі в сесії ПАРЄ

Українська делегація відмовилася від участі в найближчій сесії ПАРЄ у жовтні, а займеться розробкою "плану повернення довіри" до Асамблеї

Українська делегація не поїде на найближчу сесію Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Про це повідомив народний депутат від фракції "Слуга народу", голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко на своїй сторінці у Facebook.

"Не маючи іншої можливості реагування на порушення цією організацією власних принципів і зіткнувшись з доволі відвертим ігноруванням її інтересів, Україна на цей момент утримується від відрядження своєї делегації на найближчу сесію ПАРЄ", - написав Яременко.

Депутат підкреслив, що наразі увагу буде зосереджено на підготовці делегації України в ПАРЄ і проведенні консультацій з іншими членами Ради Європи з метою "розробки плану повернення довіри до ПАРЄ".

"Цей підхід підтримала переважна більшість фракцій українського парламенту", - написав Яременко.

Нагадаємо, Українська делегація в ПАРЄ обрала депутата Верховної Ради Єлизавету Ясько від "Слуги народу" головою делегації.

17 вересня парламент визначив склад української делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи.

26 червня профільні комітети ПАРЄ розглянули питання про повноваження російської делегації. За результатами розгляду було прийнято рекомендацію підтвердити їх без накладення будь-яких санкцій, навіть в мінімальному обсязі, який залишався доступним після прийнятої в понеділок резолюції ассамблеї.

Також повідомлялося, що в Парламентській асамблеї Ради Європи було прийнято резолюцію, яка змінює санкційний механізм і дозволяє Росії повернутися до роботи в організації без обмежень права голоса.

На початку вересня повідомлялося, що Росія виплатила ПАРЄ заборгованість за 2017-2018 роки.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии