Поиск

Україна постачатиме керовані ракети для турецьких танків

Україна та Туреччина підписали угоду щодо постачання керованих ракет та пристроїв наведення, які будуть використовуватися на турецьких танках. Фінансова сторона угоди, наразі, не розголошується.

Україна постачатиме керовані ракети для турецьких танків

Про це повідомляє Вголос з посиланням на Національний промисловий портал, передає Соцпортал.

У перший день міжнародної оборонної виставки IDEF-2019 у Стамбулі, представниками ДП ДГЗП “Спецтехноекспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, парафовано контракт із турецькою державною корпорацією “Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu” (“MKEK”) на постачання 120 мм ствольних керованих ракет “Конус” виробництва ДП “ДККБ “Луч”.

Протягом першого етапу реалізації контракту передбачені постачання 120 мм керованих ракет “Конус” і пристроїв наведення для їхньої інтеграції в турецькі основні бойові танки. Згодом внаслідок часткового трансферу технологій українські керовані ракети будуть вироблятися на потужностях MKEK.

Парафування контракту дозволило узгодити питання вартості та строків поставок, а також – інші умови реалізації домовленостей.

Завершення процедури підписання та початок виробництва експортної партії ракет заплановано на ближчі тижні.

Керована ракета “Конус” розроблена ДП “ДККБ”ЛУЧ” для стрільби з танкових гармат калібру НАТО – 120 мм. Ракета здатна вражати ціль на відстані 5 км, що значно перевищує дальність стрільби звичайних танкових снарядів.

Тандемна бойова частина ракети здатна знищити динамічний захист ворожого танку та пробити до 800 мм броні.

Все новости экономики Украины читайте в разделе #Банкова на Соцпортале.

Читайте также:

Комментарии