Пошук

ЄС направив більше 12 млн євро в державний бюджет України, щоб допомогти реалізувати реформу державного управління і зробити процедури відбору держслужбовців більш прозорими

Посол Матті Маасікас підкреслив, що ЄС продовжує фінансово підтримувати Україну. На його думку, реформа державного управління є ключовою.

Про це повідомляє прес-служба представництва ЄС в Україні

Програма бюджетної підтримки від ЄС розрахована на 90 млн євро в цілому. Це частина комплексної допомоги, яку ЄС надає на реалізацію реформи.

В комплекс входять також технічна допомога урядовим установам у розмірі 14 млн євро і підтримка Української архітектури реформ в розмірі 27 млн євро, яку ЄС здійснює спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку.

ЄС перераховує гроші в український бюджет на певних умовах. Загальна сума коштів, перерахованих раніше, без урахування цього перекладу – 25 млн євро.

Якщо уряд покаже, що серйозно налаштований реалізовувати Стратегію реформування державної служби відповідно до Закону про державну службу, а також виконає ряд спеціальних вимог, серед яких – прийняття Закону про загальну адміністративну процедуру, то Україна в 2020 і 2021 роках зможе отримати ще два транші. Розмір кожного з траншів – 20 млн евро.

Нагадаємо, що з 2014 року Євросоюз направив в Україну понад 15 млрд євро в форматі грантів і позик для підтримки реформ.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Комментарии