Поиск

Україна отримає від Канади більше 2 мільйонів доларів на боротьбу з російською пропагандою

У рамках фінансової допомоги Канади Україні майже 2,5 мільйони доларів будуть спрямовані на протистояння російській пропаганді.

Про це повідомляє УНН з посиланням на канадське Міністерство закордонних справ, передає Соцпортал.

Україна отримає від Канади більше 2 мільйонів доларів на боротьбу з російською пропагандою

- Російська гібридна війна в Україні включає в себе заходи з дезінформації, щоб вплинути на результати президентських та парламентських виборів у березні та жовтні 2019 року. Мета Росії - порушити стабільність української держави та поставити під сумнів саму легітимність демократії в очах громадян України. У відповідь, Канада надасть пакет підтримки, який допоможе уряду України, громадянському суспільству та незалежним ЗМІ боротися проти російської дезінформації перед виборами 2019 року. Елемент цієї підтримки буде спрямований на недержавні контрольні райони, з метою заохотити жителів цих областей здійснювати своє демократичне право голосу, - йдеться у повідомленні МЗС Канади.

Відзначається, що ця фінансова допомога закладена в пакет допомоги розміром 24 мільйони доларів, про яку Канада оголосила раніше.

Нагадаємо, беззаперечна підтримка України з боку США та Константинополя стали перемогою Петра Порошенка на міжнародній арені.

Комментарии