Поиск

Україна може бути іншою. У Києві вирішуватимуть найболючіші проблеми країни

24 лютого з 12:00 по 19:00 у Києві пройде форум під назвою "Україна може бути іншою".

Організаторами заходу виступає СД платформа. Як зазначається у анонсі заходу на Facebook, є три ключових сфери життя країни:політика, економіка, соціалка.

- Є купа політиків, чиновників та експертів, які у цих сферах намагаються щось робити. Є ми, громадяни України, які залежать від цих сфер та від тих політиків, які щось намагаються робити. Є #зрада і є #перемога. А ще є втома, в першу чергу від тих проблем, які не вирішуються роками. Ми з ними дуже добре знайомі, адже зіштовхуємось частенько: на виборах, у пошуках роботи, на лікарняному, у школі та університеті, користуючись дорогами та сплачуючи за житло. Як вийти з цього круговороту?! Чи може Україна бути іншою? Чи може політика працювати на виборців, а не обранців? Чи може економіка створювати блага для нас з вами, а не олігархів? Чи може соціалка орієнтуватись на гідне забезпечення, а не на щоденне виживання? Про тверезу оцінку поточних реформ та іншу політику можна дізнатися на Форумі прогресивних людей: Україна може бути іншою!

Організатори переконують, що буде багато свіжості та практичності у підходах та дискусіях. Учасників очікує: ексклюзивна презентація навігації: якою може бути інша Україна і що для цього потрібно?; три панельні дискусії з цікавими експертами; можливість познайомитися з прогресивними людьми з різних регіонів країни.

Для участі у заході необхідно заповнити анкету.

Комментарии