Поиск

Україна масово скуповує овочі борщового набору

За період з липня 2018 року по березень 2019 року Україна імпортувала більше 75 тисяч тонн овочів борщового набору. 80% з них становить цибуля.

овочі борщового набору

Про це повідомляє Інфо-Шувар з посиланням на Держстат, передає Соцпортал.

Україна в сезоні 2018/2019 років імпортувала рекордний обсяг овочів «борщового набору».

Згідно оприлюдненої інформації, в період з липня 2018 року по березень 2019 року,включно, в Україну було ввезено майже 77,5 тис. тон «борщового набору». В цьому обсязі 80% належіть одній лише цибулі.

В поточному сезоні, через брак пропозиції місцевої продукції Україна вимушена була ще з кінця осені імпортувати цибулю з країн Середньої Азії. Загалом, за весь зазначений період в країну було ввезено більше 61 тис. тонн цибулі, а це в 12 разів більше, ніж рік тому.

В 3,5 рази збільшились поставки коренеплодів та картоплі.

За 9 місяців поточного сезону, Україна назовні купила майже 8 тис. тонн моркви та буряку, при цьому, буряк займає левову частку в цьому обсязі. Поставки коренеплодів відбувалися із Білорусі та Польщі. Імпорт картоплі збільшився до 4,5 тис. тонн як за рахунок поставок ранньої продукції з Єгипту та Франції, так і за рахунок поставок картоплі врожаю 2018 року з Білорусі.

Імпорт білоголової капусти збільшився лише на 60% до 3,6 тис. тонн, але цей обсяг в т.ч. враховує імпорт ранньої капусти з Албанії та Македонії.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии