Поиск

Угорські митники влаштували "саботаж" на українському кордоні

На українсько-угорському кордоні на КПП "Лужанка-Берегшурань" утворилася багатокілометрова черга із автівок. Вона практично не рухається з 5-ї години ранку і продовжує зростати.

черга на українсько-угорськом кордоні

Про це повідомляє кореспондент Mukachevo.net з місця події.

Водії вважають, що це свідомий саботаж, своєрідний протест. І пов'язують його із затриманням цілої зміни угорських митників, яких прокуратура Угорщини звинувачує у хабарництві та влаштуванні злочинної схеми.

— Не знаю, що й робити. Стою вже три години на одному місці. І виїхати з черги вже неможливо, інакше міг би поїхати на інший КПП. Хоча не факт, що там не відбувається теж саме. Угорські митники роблять це цілком свідомо. Не звертають уваги навіть на прохання тих, кому терміново потрібно перетнути кордон, наприклад, поїхати до лікарні. Водії у черзі сигналять, а митник їм каже: "Ви собі сигнальте, а я пішов". І зачиняє двері. Де їхні перевіряючі служби тепер? Одних забрали, а залишилися ще гірші, - каже один з розлючених водіїв.

Наразі перетнути кордон з Угорщиною можливо лише пішки, але і на це потрібно витратити майже 2 години.

Як зазначили виданню у Мукачівському прикордонному загоні, пункт пропуску на українській стороні працює у штатному режимі.

Нагадаємо,

Комментарии