Поиск

У Зеленського обіцяють не змінювати в медреформі те, що вже працює

Нововведення у системі охорони здоров'я, які були впровадженні в рамках медичної реформи, буде збережено.

Про це в інтерв’ю Інтерфакс-Україна розповів засновник клініки "Борис", новообраний депутат від партії "Слуга народу" та ймовірний майбутній міністр охорони здоров’я Михайло Радуцький.

"Ніхто нічого не планує ламати, щоб потім будувати з нуля. Буде проведений аудит, все позитивне залишиться. Все, що не вдалося, спробуємо відновити чи змінити. Шашкою рубати ніхто не збирається. Те, що уже працює, не зупиниться. Бюджет 2019 року ухвалений, закони діють.Ми не збираємося скасовувати закон, це аматорський рівень".

За словами Радуцького, країну зупинити неможливо:

"Все, що сьогодні відбувається в охороні здоров’я, засноване на нормативних актах, постановах уряду чи законах, зокрема, "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення". Ніхто не збирається їх зупиняти, ніхто цього робити не буде. Все, що йде по закону, буде продовжено, для подальших дій ми проаналізуєммо результати аудиту".

Радуцький запевнив, що "первинку", тобто сімейну медицину, "ніхто чіпати не буде". І додав:

"Але ми уже бачимо, що в ній є деякі нюанси: через те, що не провели базові розрахунки, в 2019 році вийшло, що "первинці" не вистачило коштів, тому довелося в середині року додавати мільярд з "вторинки".

Більше про медичну реформу в Україні в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Також Супрун розповіла, як зробити харчування недорогим і здоровим

Комментарии