Поиск

У владі України назвали терміни звільнення всіх громадян з полону бойовиків на Донбасі

Україна в 2018 році поверне всіх полонених, які утримуються бойовиками терористичних "ДНР-ЛНР". Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак.

-Є дані про це і вчора була заява представника президента у ВР Ірини Луценко з цього приводу, що зараз почнеться другий етап переговорів про обмін тих, хто залишився. Я думаю, що всіх повернуть. Ми сподіваємося, що це відбудеться найближчим часом. В наступного року - це точно, - заявив він.

Гримчак також додав, що Україна спробує провести процедуру обміну полоненими і з Росією, тому не віддала сепаратистам жодного громадянина РФ.

-Є позиція наших союзників і наша позиція, що Мінські домовленості про обмін поширюються і на тих людей, які утримуються в РФ з тих чи інших причин. Росія поки на це не погоджується, але вона на багато що не погоджувалася. Проходить час, і Кремль погоджується . Це процес переговорів і подальшої роботи наших дипломатів і правозахисників. Ми сподіваємося, що звільнимо наших співвітчизників, які сидять в російських в'язницях. Наскільки я знаю, над цим досить сильно працюють, - написав він.
Як повідомляв Соцпортал, Кучма зробив нову заяву щодо обміну полоненими.