У Варшаві зробили нову різку заяву на адресу Києва

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. У Варшаві зробили нову різку заяву на адресу Києва
21:15, 10.12.17
RMF24

Глава кабінету міністра закордонних справ Польщі Ян Парис заявив, що "Україні потрібна Польща, а Польща впорається і без України".

-Я хочу дати зрозуміти, що сильна і незалежна Україна важлива для Польщі, але справа не в тому, що існування України є необхідною передумовою існування незалежної Польщі, - каже польський дипломат.
-Польща є п'ятою країною ЄС після відходу Великобританії, Польща знаходиться в НАТО, вона є основною країною східного флангу і буде існувати незалежно від того, що відбувається в Україні, будь то ситуація краще або гірше, - додав Парис.

Він також звинуватив українців у фальсифікації історії, а також у переслідуванні польської меншини. Парис розкритикував українських політиків.

-У мене склалося враження, що у них сформувалося абсолютно помилкова думка про Польщу, вони отримують ці знання про Польщу з коментарів Gazeta Wyborcza (щоденна суспільно-політична газета, - ред.). Вони вважають, що Варшава слабка, ізольована і потребує в Україні. Це не так. Україні потрібна Польща, - підкреслив польський дипломат.

Як повідомляв Соцпортал, Польща виявила запис вибуху на самописці літака Качинського.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости