Поиск

У центрі Парижа знову сутички між протестувальниками та поліцією

Маніфестанти вигукували лайливі слова на адресу правоохоронців та жбурляли у них різноманітні предмети. У відповідь, поліція закидала мітингувальників гранатами зі сльзогінним газом.

Про це повідомляє УНН з посиланням на телеканал CNews, передає Соцпортал.

У центрі Парижа знову сутички між протестувальниками та поліцією

Сутички "жовтих жилетів" з поліцією в центрі Парижа в суботу вранці завершилися затриманням двох осіб. Група маніфестантів спробувала прорвати поліцейський кордон, встановлений на з'їзді з кругового перехрестя на площі Зірки - Шарля де Голля. Маніфестанти вигукували образи на адресу правоохоронців і жбурляли в них різні предмети. Площа в районі Тріумфальної арки в диму від газових гранат - так поліція спробувала втримати маніфестантів від просування далі.

Паризька поліція оточила частину Єлисейських полів з 6 ранку за місцевим часом. У всіх бажаючих потрапити на перекриту для автомобілів частина цієї торгової вулиці перевіряють документи.

Відзначається, що рух "жовтих жилетів" з'явилося у Франції в знак протесту проти податку на викид парникових газів, що призводить до підвищення цін на автомобільне паливо. Як заявив раніше прем'єр-міністр Франції Едуар Філіп, уряд має намір зберегти цей податок, незважаючи на будь-які протести.

Нагадаємо, помер 41-й президент США Джордж Буш-старший.

Комментарии