Поиск

​У центрі Києва отруїли унікальних птахів, яких тримав місцевий дідусь

У дворі 2-поверхового будинку по вулиці Коперника невідомі отруїли два десятки рідкісних птахів, яких колекціонував і доглядав місцевий дідусь Юрій Руголь.

Про це у facebook повідомив Дмитро Пигида.

"Унікальна виставка недавно отруєних рідкісних птахів у Києві! На Лук’янівці за кінотеатром Київська Русь є 2-поверховий будинок, який у 1913 році збудував козак Чернігівської губернії. Його внук – потомствений козак, інженер Юрій Руголь з 15 років збирає свою колекцію птахів: качки, фазани, журавлі, павичі. До недавнього часу його колекція налічувала майже 50 голів і була рідкісна у світових масштабах (приваблювала не лише українців, а й іноземців)", - на написав він.

Потім, за словами Пигиди, по лінії паркана виросла висотка.

А 10 березня Руголь виклав 20 птахів, яких отруїли. Перед тим 10 птахів загризли собаки.

"Висновки робіть самі: хто міг сипати отруєне зерно у двір, хто міг запускати вночі у двір псів, які давили птахів. Це питання до суспільства. А от металевий козирок над будиночком Руголя зварив забудовник. За словами діда, мета козирка – захистити новобуд від пожежі, коли сусідній двоповерховий будинок буде горіти", - підсумував Пигида. Як відомо, 3-секційну 18-25-поверхову висотку на вулиці Коперника, 7 звів "Київміськбуд"

. Будинки здали у 2016 році. У дворі новобудови планують облаштувати паркінг, дитячий та спортивний майданчики.

Комментарии