Поиск

У Телеграм-канал виклали особисті дані затриманих на протестах в Москві

Анонімний телеграм-канал «Товариш майор» напередодні протестної акції 10 серпня опублікував таблицю з особистими даними майже 3200 осіб, у тому числі журналістів

Про це пише Медіа зона.

У базі є дані чотирьох журналістів «Медіазони» і як мінімум двох журналістів «Медузи». Всі вони так чи інакше були присутні на протестних акціях 27 липня і 3 серпня. У базі також є інформація про журналістів «Радіо Свободи» і «Дождя». «Медіазона» зазначає, що трьох журналістів, дані яких виявилися в базі, поліція зупинила перед акцією і зобов'язала підписати застереження, переписавши інформацію з паспортів.

Крім цього в файлі є особисті дані затриманих учасників акції 27 липня Самаріддіна Раджабова, Івана Подкопаєва, Олексія Міняйло і Данила Утікача - всі вони тепер проходять обвинуваченими у «московським справі» за статтею про масові заворушення.

Таблиця також містить дані на незалежних кандидатів в Мосміськдуму, які закликали влаштовувати акції на їхню підтримку: Любов Соболь, Іван Жданов, Юлія Галямін, Дмитро Гудков, Володимир Мілов, Костянтин Янкаускас, Олена Русакова.

Як повідомили в штабі Гудкова, у одного із затриманих в базі зазначена не реальна, а вигадана адреса, яку він спеціально назвав у відділенні поліції замість справжньої.

Властивості файлу свідчать, що він був створений 27 липня, а останній раз редагувався 9 серпня. В поле «компанія» зазначено «ГУ МВС Росії по м. Москва».

Люди, що виявили свої телефонні номери в базі, розповіли, що їм стали приходити смс із закликом маскуватися на акції 10 серпня і організовувати групи для координації дій. На думку правників, це схоже на підготовку до провокацій на мітингу.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии