Поиск

У столиці відсвяткують "День Народження Джека"

Вже кілька років щоосені у Києві проходить свято любові до життя, музики й улюбленого віскі - День Народження Джека.

У столиці відсвяткують "День Народження Джека"

Як відомо, Джек Деніел був великим меломаном. Одного разу він купив музичні інструменти на кількасот доларів і об’єднав музикантів у The Silver Cornet Band. З того часу Jack неможливо уявити без музики.

Тому як ще святкувати його день народження, якщо не концертом?

Цього року іменинна вечірка Джека пройде разом з артистом, який абсолютно не потребує того, щоб його представляли. Ортодоксальний, який не має аналогів в світі оркестр родоначальників р-р-радикального шансону «ЛЯПІС 98»!

У столиці відсвяткують "День Народження Джека"

Кожен їхній концерт - це ціла складна театральна постановка, шоу в кращих традиціях Бродвею, буря непідробних емоцій - це потрібно бачити і відчувати! Вони дарують людям радість, чудовий настрій, і заряджають їх на подвиги! Під час цього натурального, але чарівного і привабливого божевілля нікому не вдається встояти на місці! Все відпрацьовано і продумано до найменших деталей, до кожної ноти і кожного акорду, а кожна пісня - хіт і шлягер на всі часи, їх підспівують тисячні зали в будь-якій точці світу!

Тож 11 жовтня збираємо друзів на вечірку творця улюбленого в усьому світі віскі в Bel Etage! Танцюємо й підспівуємо під «Ляпіса»!

Квитки для себе і друзів можна купити тут: https://concert.ua/uk/booking/den-rozhdenija-dzheka/

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити всі найкращі фестивалі та концерти в Києві.

Всі новини шоу бізнесу читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии