Поиск

У столиці відкрили офіс для розвитку бізнес туризму

У Києві було створено офіс з метою покращення бізнес туризму.

У столиці відкрили офіс для розвитку бізнес туризму

У столиці відкрили новий Kyiv Convention Office з метою розвитку ділового туризму. Про це стало відомо під час конференції Управління туризму та промоцій з представниками туристичних компаній «Екватор. Майбутнє VS Минуле».

- Київ має досить великий туристичний потенціал. Тільки за перший квартал 2019 року столицю відвідало більше 355 тисяч іноземних туристів. А завдяки туристичному збору міський бюджет за півроку поповнився на майже 23 мільйони гривень. Щороку в Києві проходить більше 1500 бізнес-івентів. Це свідчить про те, що столиця є цікавою для бізнесу. Створення Kyiv Convention Office дасть змогу глибше працювати у сфері ділового туризму та зробить Київ більш привабливим для іноземних туристів та бізнесу, – розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Хонда зазначила, що даний захід допоміг привернути увагу представників бізнесу до розвитку ділового туризму в столиці за допомогою майбутньої співпраці з новоствореним офісом.

Kyiv Convention Office забезпечуватиме зростання туристичного потенціалу столиці в сфері ділового туризму.

У конференції взяли участь представники туристичних операторів в’їзного туризму, готелів, конференц-центрів, виставкових центрів та інших компаній, пов’язаних із наданням туристичних послуг.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі. Ще цікаво:

Комментарии