Поиск

У столиці відкриють пункт харчування для малозабезпечених

З 3 вересня на Печерську малозабезпечені мешканці почнуть отримувати гаряче харчування.

Малозабезпечені одинокі мешканці Печерського району почнуть з 3 вересня 2018 року отримувати безкоштовне гаряче харчування відповідно до розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації від 21 листопада 2017 року №632 та на виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016-2018 роки.

Право на забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням мають:

- непрацездатні малозабезпечені одинокі громадяни, які досягли встановленого законодавством пенсійного віку або визнані інвалідами, а також інші непрацездатні верстви населення Печерського району м. Києва, які отримують пенсію та/або державну соціальну допомогу, розмір виплат яких у місяці, що передує місяцю звернення, не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність (станом на 01.08.2018 прожитковий мінімум для непрацездатних осіб складає1435 грн.);

- громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку збезробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім'ї;

- інші громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осібпрацездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів, за умови, що середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж 1,5 прожиткового мінімуму для сім'ї;

- внутрішньо переміщені особи.

Членами відповідної Комісії було узгоджено список осіб для надання безкоштовного гарячого харчування та розглянуто документи громадян (50 осіб – основний список, 13 осіб-резервний).

Безкоштовне гаряче харчування надаватиметься в одному з приміщень Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Рогнідинська, 4-Б.

Відповідно до затвердженого меню у щоденний раціон малозабезпечених печерян будуть входити: різноманітні салати, гарячі перші страви, основні страви, що включають м'ясо та рибу, напої, хлібобулочні вироби та інше.

Контактний номер телефону Територіального центру соціального обслуговування Печерського району м. Києва для додаткової інформації: (044) 235-88-49.

Нагадаємо, КМДА визнало петицію щодо розслідування київського потопу.

Комментарии