У столиці відбудеться благодійний мистецький аукціон на підтримку ВІЛ-позитивних дітей

  1. Главная
  2. Архив
  3. Жизнь
  4. У столиці відбудеться благодійний мистецький аукціон на підтримку ВІЛ-позитивних дітей
11:45, 06.12.17
Соцпортал

Українські художники Лора Селіванова та Матвій Цісар презентують благодійну художню виставку «Two wings».

У столиці відкриється виставка художніх робіт художників Лори Селіванової та Матвія Цісаря, яке відбудеться 10 грудня 2017 року в ТЦ «Атмосфера» за адресою: Столичне шосе, 103. Захід триватиме з 13:00 до 16:00. Тривалість виставки – з 10 до 30 грудня 2017 року.

Виставка «Two wings» – це поєднання молодості та досвіду, енергії матері та сина. Особливості художніх робіт Лори Селіванової в тому, що кожна картина – це крила в різноманітних інтерпретаціях. Це завжди добро, світло, духовність. Її картини допомагають і лікують. Це картини-підтримка, картини-любов, картини-зцілення.

Особливості робіт Матвія Цісаря полягають у тому, що Матвій, як кожен підліток, весь час – у пошуку відповідей на свої запитання. Його картини відображають цей пошук у кольорах, техніці, поєднанні швидкостіта віри.

«Наші з сином роботи про призначення людини на планеті Земля, про любов, дружбу, цінності, радість, турботу. Місія нашої творчості в тому, щоб створювати надію та дарувати віру в майбутнє, тому щодня ми намагаємосядопомагати хоча б одній людині тим, чим можемо», говорить художниця.

Окрім того, Лора та Матвій є активними благодійниками, а тому і на самій презентації вони планують зібрати подарунки для ВІЛ-інфікованих дітей. Подарунки – це плата за вхід на виставку. Кожен гість може принести той подарунок, який забажає – олівці, іграшки, книжки, солодощі тощо. Також на презентації планується провести аукціон двох робіт, гроші з продажу яких буде використано на закупівлю вітамінів для діток, які маютьВІЛ. Художники пропонують усім гостям намалювати лікувальну та світлу картину для лікарні: це картина з двох крил – дорослого та дитячого, яку упродовж відкриття розмальовуватимуть гості. 19 грудня (на день Святого Миколая) всі подарунки, вітаміни та картини будуть передані в лікарню дляВІЛ-інфікованих дітей. Фотозвіт можна буде побачити згодом y фейсбуці.

Новости по теме

Какие сумки будут в моде этой зимой
Топ
17:19, 08.12.2022

Названы модные сумки на зиму 2023

Ярослава Золотько
Ярослава Золотько
Зеленый чай: польза или вред
Топ
Эксперты назвали самые модные прически этого сезона
Топ
14:45, 07.12.2022

Названы модные прически на зиму 2023

Ярослава Золотько
Ярослава Золотько

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости