Поиск

У столиці пройде міжнародний Екофорум: Що про нього відомо

​14 вересня 2018 року у столиці приурочений до Міжнародного дня охорони озонового шару (International Day for the Preservation of the Ozone Layer) Форум збере ТОП-представників з провідних та міжнародних фінансових установ, представників державної влади, міжнародних інвесторів, найбільших компаній енергетичного, будівничого та аграрного сектору, громадських організацій для визначення орієнтирів інноваційних рішень на найближчі роки. Форум сприятиме формуванню надійної екосистеми та сталого розвитку України.

Понад 300 учасників створять комунікаційну платформу для налагодження плідної співпраці представників влади, науковців, власників компаній, інвесторів та громадських організацій. Організатори розповіли Соцпорталу, чтого варто очікувати від Форуму і заради чого ін взагалі збирається.

Таїсія Бехтер, керівник проекту «Міжнародний екологічний форум»:

«У 1994 році Асамблея ООН оголосила 16 вересня Міжнародним днем захисту озонового шару. Вже у той час усі прекрасно розуміли, що це одне із нагальних питань. На превеликий жаль, пройшло більше 30 років і ця проблема збільшилась у рази. Як же вирішується дане питання в Україні, ми і хочемо запитати у представників держави, громадських організацій, вчених, винахідників, бізнесу під час Міжнародного екологічного форуму».

Віктор Камінський, Доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН, спікер МЕФ:

«Екологічні проблеми сьогодні першочергові для вирішення. Поліпшення екологічного стану території сільських населених пунктів – стратегічний вектор їх збалансованого розвитку та запорука здоров’я нації.

ННЦ «Інститут землеробства НААН України» має безліч напрацювань щодо оптимізації земельних угідь, формування агроландшафту, моніторингу і покращення ситуації сільських сельбищних територій.

Для покращання екотоксикологічної ситуації сільських сельбищних територій необхідно, щоб виробнича діяльність людини в агроландшафтіформувалась на засадах екологічної безпеки та енергозбереження за рахунок ефективнішого використання біокліматичного потенціалу з врахуванням природних закономірностей навколишнього середовища».

Елла Лібанова, Директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України, академік НАН України:

«Я переконана, що головним критерієм розвитку країни є не ВВП на душу населення, а тривалість життя. Захворюваність і смертність населення напряму залежить від стану навколишнього середовища. Особливо, коли мова йде про викиди хімічних речовин та забруднену питну воду.

Ми мусимо боротися за свої права, а головне право кожної людини – це право на життя. Необхідно діяти! Ми багато речей можемо зробити поодинці, але для покращення екологічної ситуації необхідно об’єднуватися. МЕФ – це можливість об’єднатися заради збереження навколишнього середовища».

Олексій Рєзніков, заступник міського голови, секретар Київської міської ради:

«Питання екології є надзвичайно важливим для людства взагалі. Що стосується зокрема Києва, ми сьогодні говоримо, що нам необхідно розвивати туризм, як одну із складових економіки. А туризм без рекреації – неможливий.

Сьогодні об’єктами охорони культурної спадщини є, в тому числі, ландшафти Київських гір та територія Дніпра.

Перед нами стоїть важливе завдання: забезпечити комфортне перебування місцевим жителям та гостям столиці, а без покращення екологічної ситуації, неможливо говорити про високу якість життя. МЕФ допоможе у вирішення багатьох питань, які стоять сьогодні перед нами».

Тетяна Коцеба, Голова Правління ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі»:

«Екологія – важливе питання майбутнього наших дітей не тільки в Україні, а й у всьому світі. Питанню захисту навколишнього середовища важливо приділити значну увагу не тільки експертам, а ї пересічним громадянам. І тому громадська організація, яку я очолюю, долучається до форуму у якості партнера, щоб об’єднати однодумців заради великої справи, ключовим питанням якої являється екологічний проект».

Лілія Олійник, Голова ГО «Живу в гармонії»:

«Сьогодні тема екології стала найбільш топовою. Адже наша планета – це наша домівка, і іншої у нас просто немає. Кожна свідома людина намагається робити конкретні дії, щоб зберегти ті багатства, якими нас щедро наділив Всесвіт. Наша мета – об’єднати усі зусилля, щоб зберегти та зробити світ красивимі гармонійним для наступних поколінь».

Сергій Антонюк, Голова ГО «Нова українська спільнота»:

«Сьогодні екологія одна із найбільш важливих сфер нашого життя. Платформа, яку я очолюю, має на меті об’єднати політичні сили, бізнес, винахідників та громадських діячів з метою огляду стану справ та аналізу наявних проблем у сфері охорони навколишнього середовища; визначення шляхів вирішення виявлених проблем; розгляду питань державної підтримки і впливу громадськості на стан навколишнього середовища; ознайомлення з інноваціями, програмами та пропозиціями представників інших країн щодо мінімізації негативного впливу на навколишнє середовище».

Комментарии