Поиск

У Станиці Луганській не можуть почати ремонт мосту

Сепаратисти не дають гарантії безпеки українським саперам, які повинні розмінувати зруйнований міст, заявили в СЦКК

Розмінування мосту і прилеглих територій у Станиці Луганській не розпочалося через відсутність гарантій безпеки з боку противника. Про це заявив керівник української сторони Спільного центру контролю і координації припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін полковник Олександр Борщевський, повідомляє в неділю, 4 серпня, прес-центр операції Об'єднаних сил.

«Основна причина, чому не починають ремонтувати міст — відсутність гарантій безпеки для наших фахівців з розмінування від незаконних збройних формувань. Відповідні запити по лінії ОБСЄ відправлені, але відповіді на отримання гарантій саме для наших фахівців та допуску їх до проведення робіт немає», — зазначив він.

За словами Борщівського, насамперед потрібно розпочати роботу з розмінування навколишніх територій.

«Піротехнічні роботи повинні відбутися не тільки на прилеглих до КПВВ територіях, але і на ділянці біля зруйнованого мосту, щоб почати його ремонт», — підкреслив він.

Керівник української сторони СЦКК стверджує, що спостерігачі ОБСЄ розуміють необхідність вирішити це питання, проте поки немає реальних підтверджень від російських окупаційних адміністрацій ОРЛО про початок робіт.

Раніше стало відомо, що на території, прилеглій до ушкодженого мосту в Станиці Луганській, знайшли 31 міну.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Комментарии