Поиск

У Лос-Анджелесі відкрилося кафе, де можна легально вживати марихуану. Відвідати його можуть всі, кому вже є 21 рік

Відкрилося в Лос-Анджелесі 1 жовтня кафе Lowell Cafe. Воно стало першим в США, де можна легально вживати марихуану, повідомляє CNN. Заклад належить компанії Lowell Herb, що вирощує органічний канабіс з 1909 року. Серед інвесторів компанії - співачка Майлі Сайрус.

Загальна кількість кандидатів на отримання ліцензії для відкриття подібного бізнесу в Західному Голлівуді перевищило 300. Місцева влада планує дозволити відкрити ще сім таких закладів. До сих пір в Лос-Анджелесі було дозволено відкривати тільки магазини з продажу марихуани.

За даними Bloomberg, в день відкриття перед кафе вишикувалася черга, а час перебування в кафе було обмежено адміністрацією закладу - не більш як півтори години.

На сайті кафе сказано, що в нього можуть потрапити клієнти від 21 року. При бажанні марихуану можна принести з собою, однак в цьому випадку доведеться заплатити $ 20.

У поданих в кафе стравах марихуани немає, оскільки це не дозволено законом. Канабіс можна лише замовити на додаток до їжі, як в звичайних ресторанах зараз замовляють вино або сигару.

Гостям також пропонують послуги консультанта, який розповідає про різні сорти конопель і ефект від їх вживання. Щоб в приміщенні не було сильного запаху, в кафе встановили сильні витяжки.

Кафе спроектовано так, що весь внутрішній простір призначене для куріння, проте є і окремі приміщення для тих, хто не вживає марихуану.

Зараз вживання марихуани в рекреаційних (не медичних) цілях дозволено в 11 американських штатах. За медичними показаннями марихуану можна вживати в 33 штатах.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии