Поиск

У США спроектували школу за $ 48 мільйонів з підвищеним захистом у разі збройного нападу

Весь будинок сплановано так, щоб в разі нападу стрілка можна було легко ізолювати

Американська фірма Tower Pinkster спроектувала спеціальну школу з підвищеною безпекою, щоб учням і співробітникам школи було легше врятуватися в разі масової стрілянини.

Про це повідомляє Dezeen.

Така школа зараз будується в місті Фрутпорт, штат Мічиган. Проект коштує $ 48 мільйонів. Весь будинок - від його форми до деталей вхідного замка - спроектовано так, щоб в разі нападу можливості стрілка були обмежені.

Будівля складається з двох сегментів, які розділені дверима. Одним натисканням кнопки можна буде замкнути двері в будівлі, щоб ізолювати учнів від стрілка, поки не приїде поліція.

Коридори кампуса будуть криволінійними, щоб закрити стрілку огляд. Крім того, в коридорах також встановлять бетонні бар'єри, за якими можна буде ховатися. При цьому хол і приймальне відділення будуть засклені.

Дверні ручки класів оснастять внутрішніми замками для додаткового захисту. Велику кількість вікон в школі покриють спеціальною плівкою, яка перешкоджає кулям. Особисті шафки зроблять невисокими, щоб забезпечити видимість, і встановлять їх в загальній відкритій зоні.

Крім того, в школі буде кілька секретних кімнат, в яких можна сховатися. Про їх місце розташування повинні знати тільки декілька людей з керівництва школи.

Для розробки проекту Tower Pinkster звернулася до фахівців National Institute of Crime Prevention, який забезпечує підготовку з питань безпеки в різних областях.

У 2019 році в США відбулося 14 випадків масової стрілянини в школах. У 2018 році в школах відкривали стрілянину більше 20 разів, в результаті загинули 35 осіб і 79 були поранені.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии