Поиск

У США чоловіка силою витягли з літака, щоб звільнити його місце

Чоловік відмовився покинути літак і звільнити своє місце для представника авіакомпанії. У відповідь служба безпеки аеропорту Чикаго витягла його з літака силою.У Сполучених Штатах Америки виник скандал після того, як служба безпеки аеропорту в місті Чикаго примусово висадила з борта літака чоловіка. Інцидент трапився у понеділок, 10 квітня, в міжнародному аеропорту О'Хара.

На відеокадрах, які були зняті іншими пасажирами літака, видно, як представники сил безпеки аеропорту силою витягають чоловіка з його сидіння та тягнуть його за руки у бік виходу з літака. Це сталося після того, як авіакомпанія United Airlines спробувала знайти чотири вільні місця в літаку для своїх співробітників. Оскільки всі квитки на рейс були продані, пасажирам була запропонована винагорода в обмін на відмову від польоту. Після того, як добровольців не знайшлось, представники авіакомпанії вирішили випадково обрати чотирьох пасажирів, яким доведеться зійти з літака.

Троє з чотирьох обраних добровільно покинули літак, проте четвертий чоловік відмовився від цієї вимоги, заявивши, що він лікар і йому необхідно летіти до пацієнтів. Спочатку двоє офіцерів намагались переконати чоловіка піти добровільно, але згодом на борт літака піднявся третій поліцейський, який і витягнув чоловіка з літака.

Пізніше United Airlines вибачилась за "прикру подію", а департамент авіації Чикаго повідомив, що офіцер поліції діяв не за протоколом і на період розслідування інциденту був відсторонений від виконання своїх обов'язків.

Як повідомляв Соцпортал, браконьєри жорстоко побили лісника та відібрали рушницю.

Комментарии