Поиск

У США 82-річний чоловік роками скоював крадіжки у вихідні. Він вкрав коштовності на суму $ 400 тисяч

Його прозвали «святковим грабіжником»

У США 82-річний Семюель Сабатіні проводив свої вихідні і святкові дні, подорожуючи по різних штатах і здійснюючи крадіжки зі зламом.

Як пише CNN, метою Сабатіні були порожні квартири в елітних будинках, в які він проникав, вільно проходячи повз швейцарів.

За даними влади, за п'ять років він зробив 10 таких крадіжок в одному лише Нью-Йорку, викравши коштовності та інші предмети на суму близько $ 400 тисяч. Слідчі назвали його «святковим грабіжником».

Детектив Кевін Гьерас з Нью-Йорка розслідував ці випадки крадіжки з 2014 року. У 2015 році грабіжник потрапив під приціл камери відеоспостереження, яку встановили, щоб дивитися за нянею протягом дня. Слідчі опублікували ці кадри, звернувшись до громадськості з проханням допомогти розпізнати підозрюваного.

У матеріалах розслідування йдеться, що Сабатіні заходив з чорною сумкою в житлові будинки у Верхньому Іст-Сайді Манхеттена і прямував на верхні поверхи в пошуках підходящої квартири. Те, що господарів немає вдома, він визначав в тому числі по газетам, що скупчилося біля вхідних дверей. Потім він проникав в квартиру і забирав годинники, обручки, діаманти та золоті прикраси.

Сабатіні скоював крадіжки і раніше, його звинувачували в пограбуванні в 2001 році. Крім того, видання зазначає, що він імовірно жив під іншим ім'ям, використовуючи підроблені документи. Зараз поліція намагається з'ясувати його причетність до безлічі інших нерозкритих справ.

Грабіжникові визначили заставу в розмірі $ 250 тисяч готівкою. У разі визнання провини Сабатіні загрожує до 15 років позбавлення волі.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии