Поиск

У Шотландії заборонили використання пластикових вушних паличок

На думку влади, такі предмети «неекономні» і завдають великої шкоди природі

Шотландія стала першою країною Сполученого Королівства, де офіційно заборонили продавати і виробляти пластикові вушні палички. Такий захід, на думку шотландської влади, допоможе скоротити кількість пластикових відходів.

За словами секретаря кабінету міністрів з питань навколишнього середовища Шотландії Розанни Каннінгем, одноразові предмети, включаючи ватяні палички, є «неекономними» і завдають серйозної шкоди навколишньому середовищу. Вона також пообіцяла, що в найближчі роки влада Шотландії продовжать застосовувати і інші заходи для скорочення кількості пластику.

«Ми зіткнулися з глобальною кліматичною катастрофою і повинні працювати разом над скороченням [пластикових відходів], їх повторним використанням і переробкою, щоб забезпечити стійке майбутнє для нинішнього і наступного поколінь», - додала Каннінгем.

Раніше Європарламент схвалив заборону на використання пластикових виробів. З 2021 року за заборону потраплять одноразовий пластиковий посуд і склянки, соломки для напоїв, ватяні палички і інші предмети.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Всі цікаві новини України та світу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии