Пошук

У селі на Прикарпатті жителі, які не здають роші на церкву, потрапляють на дошку ганьби

У прикарпатському селі люди, які не здали гроші на церкву, потрапляють на дошку ганьби

У селі на Прикарпатті жителі, які не здають роші на церкву, потрапляють на дошку ганьби

У селі Горохолин Ліс Богородчанського району на дверях церкви висить список людей, які не здали гроші на церкву.

Допис із такою інформацією у соцмережі розмістила користувачка у соцмережі, інформують "Вікна".

- Шановні люди, скажіть, будь ласка, чи у ваших селах в церкві вимагають щомісячну плату, а тих, хто не заплатив, пишуть у список і вивішують на двері церкви, щоб усі могли бачити? Чим тільки люди думають? Можливо, хтось не має грошей, щоб щомісяця платити, то що потрібно зразу вивішувати список на ціле село?, — йдеться у повідомленні.

Крім того жінка наголошує, що люди, які не платять щомісячний збір, не можуть взяти у цій церкві шлюб чи похрестити дитину.

"- ще ті, хто не заплатив, не зможуть взяти шлюб або похрестити дитину у тій церкві. Вибачте мене, але що це за дибілізм? У кого так само?, — запитує жінка.

Деякі користувачі соцмережі підтримали жінку, розповідаючи власні схожі історії, та пропонуючи викликати поліцію. Деякі користувачі соцмережі стали на захист церкви:

- Написано в Біблії: парафія має утримувати священика. І церковні оплати є немалі. Через такі дописи закриють церкву, і будете бігати по сусідніх селах, щоб дитину охрестити... Бійтеся Бога, не пишіть дурниць. А священиків великий гріх осуджувати, вони несуть свій тяжкий хрест, - написала користувачка.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии