Поиск

У розкішному відпочинку Порошенка на Мальдівах запідозрили «кримінал»

У ДБР відкрили нове кримінальне провадження проти попереднього Президента України Петра Порошенка через його минулорічний відпочинок з родиною на Мальдівах.

Петро Порошенко, Президент України,

Як інформує видання «Gazeta.ua», заяву до Держбюро розслідувань подав ексзаступник голови АП за президентства Віктора Януковича Андрій Портнов.

У повідомленні йдеться про те, що провадження стосується подорожі попереднього керівника держави та його родини на Мальдіви 2018 року.

На думку Портнова, Президент Порошенко та його рідні незаконно перетинали кордон за чужими паспортами. Він заявив, що факти, які будуть встановлені у кримінальному провадженні, допоможуть визначити нові офшори, власність, активи і рахунки Петра Порошенка та його оточення.

Провадження відкрили за трьома статтями ККУ – незаконне переправлення осіб через держкордон, службове підроблення та підроблення документів.

Нагадаємо, у січні торік пресслужба тодішнього керівника держави повідомила, що Президент України Петро Порошенко Новий рік зустрічав вдома у родинному колі, а потім побував на Прикарпатті та Мальдівах. У пресслужбі також заявили, що оприлюднили інформацію про поїздки Петра Порошенка лише згодом з огляду на міркування безпеки.

Додамо, у ЗМІ стверджували, що відпочинок на Мальдівах Петра Порошенка коштував не менш як півмільйона доларів (понад 14 млн грн).

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Фото Радіо Свобода

Комментарии