Поиск

У Росії хочуть ввести податок на бездітність

В російському Інституті демографії, міграції та регіонального розвитку розробили проект закону, що передбачає введення податку на бездітні сім'ї.

Про це повідомляють РИА Новости.

Як відзначають автори проекту, мова йде про стягування плати з сімей з однією дитиною або з бездітних не по медичними показниками. Розмір податку поки не визначений.

У документі також розглядаються заходи, спрямовані на заохочення багатодітних сімей. Таким сім'ям пропонується щомісяця виплачувати певну суму грошей, яка залежить від кількості дітей, і надавати їм конкретні речі або послуги - наприклад, музичні інструменти, турпутівки, абонементи в консерваторію або фітнес-клуб. При цьому діяльність по вихованню дітей пропонується включити в загальний трудовий стаж.

Проект також пропонує надати багатодітним сім'ям право розселятися в "містечках демографічного майбутнього" - "передових за якістю життя спеціалізованих поселеннях". Якщо ж сім'я не захоче жити в такому селищі, пропонується компенсувати повернення іпотечного кредиту за фактом народження четвертого і кожну наступну дитину - 20% за кожного..

Як повідомляв Соцпортал, у Росії хочуть створити "міністерство магії".

Комментарии