Поиск

У Римі туристам заборонили наближатися до фонтану Треві​. Штраф 450 євро

Влада Риму, нарікає на те, що місто задихається від надмірної кількості туристів, а тому доповнила правила для них новими, ще більш несподіваними заборонами.

На початку туристичного сезону столична мерія випустила список правил хорошого тону, націлених на боротьбу з безкультур'ям і асоціальною поведінкою, як з боку з боку туристів і місцевих жителів. Про це пише 15 липня 2019 року італійська La Respublica.

Так, нові правила забороняють: перекушувати поблизу памяток, купатися у фонтанах, ходити по Риму топлес, пересуватися з валізами по сходах історичних пам'яток. Але на початку цього тижня римська влада вирішила піти далі, по суті, заборонивши мандрівникам наближатися до головних визначних пам'яток, заради яких туристи, власне кажучи, і приїжджають до Вічного міста. Згідно з новими правилами, не можна сидіти на-, дертися по- і лежати на сходинках історичних пам'яток. Так, наприклад, заборонено сідати на бортик фонтана Треві, а також на знаменитих Іспанських сходах, на яких в легендарному фільмі "Римські канікули" безтурботно їла своє морозиво Одрі Хепберн. Штраф за порушення правил буде варіюватися від 150 до 450 євро.

Всю серйозність своїх намірів влада італійської столиці наочно продемонструвала в минулі вихідні, обмеживши на кілька годин доступ туристів до фонтану Треві. Мандрівників просто виставили за жовту розділову лінію.

Справа дійшла до того, що поліцейські пропонували вишикуватися охочим в чергу, щоб сфотографуватися біля головної римської пам'ятки. Незважаючи на це мандрівники вперто продовжували кидати монетки в фонтан здалеку. Ті, що не долітали до води, поліцейські піднімали і дбайливо докидали самостійно.

Всі цікаві новини України та світу читайте в розділі # Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии