Поиск

У Римі за купання у фонтані тепер доведеться викласти до €450. Причому поліцейські більше не стануть робити поблажок через те, що іноземні туристи можуть не бути знайомі з правилами.

У Римі штрафуватимуть за купання у фонтані

Тепер штраф за купання в історичних фонтанах Рима сягає від €160 до 450 — залежно від того, чи занурювався порушник повністю або тільки мочив ноги, а також від самого фонтану. Штраф буде нижчий, якщо сплатити його поліцейським на місці.

Уперше штраф за купання у фонтанах міста римська влада ввела в 2015 році, тоді він був майже удвічі нижчим. З 2015-го біля фонтанів установлені попереджувальні таблички, а влада просить туроператорів повідомляти своїм клієнтам про заборону на купання.

Проте ні штрафи, ні таблички не зупиняють. Наприклад, минулого року президент футбольного клубу «Рома», американець Джеймс Паллотта, був оштрафований за купання у фонтані на П’яцца-дель-Пополо після переможного матчу з «Барселоною».

Багато римських фонтанів і джерел є історичними пам’ятками, деякі з них збереглися із часів Стародавнього Риму. Люди стирають камені, а стародавні споруди «зношуються».

Цього року мерія Венеції ввела заборону на купання в каналах. Утім, з огляду на стан води в цих каналах така санкція — це швидше турбота про здоров’я гостей.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.Ще цікавого.

Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии