Поиск

У РФ встановили тотальний контроль над користувачами месенджерів

З сьогоднішнього дня, 5 травня, у РФ вступила у дію постанова уряду, згідної якої мешканці країни-агресора більше не зможуть анонімно користуватися месенджерами.

У РФ встановили тотальний контроль над користувачами месенджерів

Про це повідомляє УНН з посиланням на ТАСС, передає Соцпортал.

Постанова уряду РФ про обов'язок власників месенджерів ідентифікувати користувачів своїх ресурсів за номером телефону вступає в силу сьогодні.

Згідно з постановою уряду РФ "Про затвердження правил ідентифікації користувачів інформаційно-телекомунікаційної мережі" Інтернет "організатором сервісу обміну миттєвими повідомленнями", тепер месенджери повинні перевіряти інформацію про реєстрацію номера телефону користувача у мобільного оператора.

Той, в свою чергу, протягом 20 хвилин зобов'язаний надати запитувану інформацію.

Якщо оператор не встиг відповісти або номера телефону не виявилося в базі даних, то ідентифікація не буде вважатися пройденою.

У разі якщо мобільний оператор знаходить в своїй базі запитуваний номер телефону, він також зобов'язаний вказати, якими мессенджерами користується абонент і надати йому спеціальний ідентифікаційний код.

Крім того, при розірванні договору про надання послуг з абонентом мобільний оператор повинен повідомити про це адміністрацію месенджера протягом доби, причому у неї буде 20 хвилин, щоб повторно ідентифікувати користувача.

При цьому обумовлюється, що адміністрація месенджера буде зобов'язана обмежити можливість користувачам, що не пройшли процедуру ідентифікації, відправляти чи отримувати повідомлення всередині сервісу.

Последние новости: главные события дня читайте в разделе #Банкова на Соцпортале.

Читайте также:

Комментарии