Поиск

У РФ порушили кримінальні справи проти Полторака та Муженка

Слідчий комітет РФ порушив кримінальні справи щодо міністра оборони Степана Полторака і начальника Генштабу Віктора Муженка.

Про це йдеться в повідомленні на сайті російського слідчого органу.

Крім Полторака і Муженко, справи були відкриті проти ще 18 посадових осіб Міноборони. У Слідчому комітеті стверджують, що вони причетні до "злочинів проти російськомовного населення Донбасу".

"Головним слідчим управлінням СК Росії порушено 20 кримінальних справ щодо Міністра оборони України Степана Полторака, його заступників Олега Руснака, Івана Шевчука, Ігоря Павловського, Олександра Дубляна, начальника генерального штабу Віктора Муженка, а також його перших заступників та заступників Ігоря Колесника, Сергія Бессараба і Володимира Хижего, посадових осіб, які здійснюють керівництво розвідкою, сухопутних військ і повітряних сил, в тому числі спеціальними операціями: Сергія Попко, Василя Бурби, Сергія Наева, Анатолія Пушнякова, Олександра Красноока, Олександра Павлюка, Андрія Грищенка, Олександра Локоти, Сергія Дроздова, Михайла Забродського, Ігоря Луньова та Ігоря Воронченко", - йдеться в повідомленні.

У СК РФ додали, що російська сторона має намір оголосити високопоставлених співробітників українського оборонного відомства в розшук.

Як повідомляв Соцпортал, СК РФ знову порушив справи проти українських військових.

Комментарии