Поиск

​У Польщі відбувся триденний Східноєвропейський бізнес-форум

20-22 листопада 2018 року у Вроцлаві підприємці та менеджери Східної Європи і Середньої Азії зібралися на масштабний Східноєвропейський бізнес-форум, щоб дізнатися, як масштабувати наявний або відкрити новий бізнес на території Польщі та ЄС.

Про це повідомляє Соцпортал.

Це були 3 дні занурення у тему «Відкриття і розвиток бізнесу в Польщі» — 30 годин прикладної інформації від представників провідних польських компаній і ком'юніті підприємців-іммігрантів, Business Speed Dating, панельні дискусії та багато іншого.

У перший день форуму Ольга Зеркаль, співзасновник Ewigol Consulting, дала покрокову інструкцію відкриття бізнесу в Польщі та розповіла про умови його ведення. «Запуск бізнесу в Польщі — це хороша можливість розширити масштаби впливу вашої компанії, примножити прибуток, вийти на європейський ринок, а також, із часом, стати громадянином ЄС. Щоразу, коли до нас звертаються, ми вказуємо на всі переваги і всі нюанси, які потрібно врахувати при відкритті свого бізнесу в Польщі», — каже Ольга Зеркаль, співорганізатор Східноєвропейського бізнес-форуму. Інші спікери поділилися досвідом щодо специфіки відкриття банківського рахунку, отримання кредитів, лізингу і страхування для бізнесу та співробітників у Польщі.

Другий день був присвячений експорту та франчайзингу. Учасники дізналися, з чого почати експорт до Польщі, про стратегії виходу на польський ринок і крос-культурні особливості роботи із зарубіжними партнерами. А також про те, чим франшизи вигідні для старту бізнесу і як продавати їх у Польщі. У третій день форуму спікери поділилися маркетинг-стратегіями для стартапів і МСБ, стратегіями продажів та особливостями побудови відділу продажу для стартапів і МСБ.

Крім тематичних блоків із лекціями від експертів, гості форуму взяли участь у дискусії спікерів на тему «Які франшизи будуть популярними у найближчі 3 - 5 років у Польщі», розборі успішних кейсів із відкриття франшизи емігрантами. А також відбулася дискусійна панель «У які галузі варто інвестувати в Польщі?», на якій виступили експерти компаній GoldenMark, OVB, агентства з розвитку Агломерації Вроцлава (ARAW) та інші. Учасники отримали можливість познайомитися з потенційними бізнес-партнерами на Business Speed Dating і презентувати свою ідею / проект, отримавши якісний фідбек один у одного.

Нагадаємо, євроблях в Україні стало менше.

Комментарии