Поиск

У Польщі проведуть перепис українських заробітчан

Коли українців порахують, за ними буде простіше стежити, вважають польські урядовники

Новий проект міграційної політики польського уряду стосується усіх іноземців, що працюють у Польщі. Він передбачає створення реєстру іноземців з інформацією, нині розпорошеною по багатьох управліннях. Про це розказують журналісти польського видання Rzeczpospolita хз посиланням на урядові джерела.

"Проект дозволить стежити за перебуванням кожного іноземця, котрий прибуває до Польщі", - упевнені автори законопроекту.

У спеціальний реєстр заноситимуть дані не лише працюючих у Польщі іноземців, але й тих, хто запрошуватиме чужинців у Польщу.

За інформацією Rzeczpospolita, Міністерство внутрішніх справ Польщі та місцеві адміністрації у проекті міграційної політики держави обмірковують створення централізованої установи, відповідальної за збирання інформації про потреби працедавців та набір іноземних працівників з відповідними кваліфікаціями, котрі є вихідцями з країни, що "не становлять міграційного ризику".

"Це має обмежити ці негативні явища, а агентства з працевлаштування мають у цій моделі бути тільки підтримкою для центральної установи, виступаючи у якості субпідрядників", пише Rzeczpospolita.

Все новости о пенсии в Украине читайте в разделе #Соціалка на Соцпортале.

Комментарии