Поиск

У Парламенті підтримали законопроект про "спліт"

Ціллю законопроекту є "дерегуляція та зменшення кількості точок дотику бізнесу та держави".

У Парламенті підтримали законопроект про "спліт"

Верховна Рада підтримала у цілому законопроект №1069-2 про "спліт", який вводить міжнародні стандарти регулювання та нагляду у небанківському фінансовому секторі.

Ціллю законопроекту є "дерегуляція та зменшення кількості точок дотику бізнесу та держави": менше регулюючих та контролюючих органів, менше погоджувальних процедур, нижчі корупційні ризики та кращі умови ведення бізнесу.

Законопроект, насамперед, передбачає передачу частини повноважень Нацкомісії, яка регулює сферу ринків фінансових послуг, до Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Також передбачається передача решти повноважень Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, до Нацбанку.

Будуть внесені зміни до ЗУ "Про ліцензування видів господарської діяльності" та ЗУ "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою уніфікації порядку здійснення процедур ліцензування та регулювання Нацбанком та Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку.

Ще передбачається відміна ЗУ "Про іпотечне кредитування, операції з консолідованим іпотечним боргом та іпотечні сертифікати" та декрету Кабміну "Про довірчі товариства" з метою усунення надмірного регулювання.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии