Поиск

У Москві суд прийняв позов про «доведення до гомосексуальності». Позивач вимагає від Apple мільйон рублів компенсації

На думку москвича, компанія підштовхнула його до нетрадиційної сексуальної орієнтації, що завдало йому «моральних страждань і душевної шкоди»

Пресненський районний суд прийняв позов про «доведення до гомосексуальності», справа готується до розгляду. Про це повідомляє «Говорит Москва», в розпорядженні якої опинилася копія заяви позивача.

У документі йдеться, що Разумілов Д. Є. вимагає від Apple мільйон рублів як компенсацію моральної шкоди. На його думку, компанія «в маніпулятивної формі» підштовхнула його до нетрадиційної сексуальної орієнтації, що завдало йому «моральних страждань і душевної шкоди».

Повідомляється, що кілька років тому позивач встановив на свій смартфон додаток для операцій з криптовалютою з App Store і влітку цього року невідомі зарахували на його гаманець 69 GayCoins, супроводивши транзакцію повідомленням Do not blame until you do that ( «Не осуджуй, не скуштувавши» ).

Разумілов зазначив, що прислухався до цього повідомлення і в підсумку «пов'язнув в одностатевих стосунки». «У мене з'явився постійний хлопець, і я не знаю, як все це пояснити батькам», - каже позивач. За словами москвича, його життя «змінилася в гіршу сторону і ніколи не стане знову нормальним».

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии