Поиск

У мережі набирає обертів IV міжнародний флешмоб «United Ukraine»

У мережі набирає обертів IV міжнародний флешмоб «United Ukraine», присвячений Дню Соборності України, який відзначатимуть 22 січня. У флешмобі вже взяли участь жителі з 20 країн світу*, що розташовані на 5-ти континентах, та 89 міст України.

Як зазначають організатори, мета цьогорічного флешмобу – сфокусувати увагу світової спільноти на Україні, на тому, що вже чотири роки йде війна, гинуть люди, але українська нація є незламною та єдиною і гідно протистоїть російському агресору.

До флешмобу вже долучились: депутат Парламенту Канади Джеймс Безан, Генеральний Секретар Світового Конгресу Українців Стефан Романів, міський голова Сум Олександр Лисенко, Голова Київської обласної ради Ганна Старикова, народна артистка України Галина Яблонська, Надзвичайні та повноважні посли України, народні депутати та сотні інших учасників з України, США, Канади, Аргентини, Іспанії, Великої Британії, Нігерії, Македонії, Білорусі, Росії, Латвії, Грузії, Австралії, Нової Зеландії та інших країн світу.

До IV міжнародного флешмобу на підтримку єдності України «United Ukraine» долучився Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав: «Ми мусимо закликати всіх наших громадян, усіх наших вірних, а особливо наших державних діячів до будування соборності: соборності свого мислення, соборності державного будівництва і відповідальності за свою країну, соборності політичного процесу. Бо саме неподільна єдина Україна є запорукою нашого кращого майбутнього».

22 січня о 10:00 поряд із контрольно-пропускним пунктом «Каланчак» (село Ставки Каланчацького району Херсонської області) на адміністративному кордоні з анексованим Кримом організатори флешмобу презентують фотовиставку, на якій покажуть журналістам та громадськості фото учасників флешмобу з різних країн світу та куточків України.

Нагадаємо, що у 2017 році у флешмобі «United Ukraine» взяли участь понад 12 000 учасників із 63 країн, у тому числі губернатор штату Огайо Джон Кейсік, депутати Європарламенту Коразза Більдт та Валентінас Мазуроніс, конгрессвумен США Мерсі Каптур, міністри, депутати, лідери української діаспори, керівники церков, відомі громадські культурні діячі та інші.Організаторами флешмобу традиційно є громадські організації «Батьківщина Молода» та «Ukrainians».Всі деталі та умови флешмобу на офіційні сторінці на Facebook – https://www.facebook.com/events/167345314031715

*Перелік країн, учасники з яких долучились до флешмобу: Автралія, Англія, Аргентина, Білорусія, Болгарія, Бразилія, Грузія, Іран, Іспанія, Канада Латвія, Литва, Македонія, Нігерія, Нова Зеландія, ОАЕ, Перу, Португалія, США, Росія.