У матчі Прем'єр-ліги "Динамо" обіграло "Ворсклу"

3. Жизнь
  4. У матчі Прем'єр-ліги "Динамо" обіграло "Ворсклу"
19:45, 20.10.18
УНІАН

У матчі 12-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги "Ворскла" поступилася столичному "Динамо" з рахунком 0:1.

Про це інформує УНІАН з посиланням на офіційний сайт змагань, передає Соцпортал.

Таким чином, "Динамо" набрало 29 очок і продовжує перебувати на 2-му місці в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, слідом за донецьким "Шахтарем". У "Ворскли" залишилося в активі 18 очок і, як і раніше, 4-е місце в УПЛ.

Єдиний гольовий момент у грі стався наприкінці першого тайму, на 40-й хвилині. Супряга зробив ривок по лівому флангу, після чого прострілив на лінію воротарського майданчика. Гармашу пробити не дав захисник, але м'яч долетів до Віктора Циганкова, який буквально з п'яти метрів розстріляв ворота полтавчан - 0:1. До і після цього команди грали на зустрічних курсах з приблизно рівними шансами на успіх. Але ані зрівняти рахунок полтачанам, ані збільшити свою перевагу киянам так і не вдалося.

Нагадаємо, чоловік зберігав удома саморобну вибухівку.