Поиск

В автобусах і вантажівках на шасі ГАЗель таке трапляється, пояснили в профспілці перевізників Дніпра

У Дніпрі в районі Краснопілля маршрутне таксі №55 на ходу втратило два задніх колеса. У момент аварії в маршрутці перебували пасажири, повідомив напередодні Інформатор з посиланням на очевидців.

"Всередині перебували, як мінімум, десять осіб, всі злякалися, але ніхто не постраждав - пощастило. Я вважаю, що виною таких подій - вік автобусів і небажання перевізників проводити якісну перевірку", - розповів очевидець на ім'я Сергій.

У свою чергу глава профспілки перевізників Дніпра Михайло Тонконогий стверджує, що маршрутка "тільки вчора пройшла черговий ВТК" і ніяких порушень не було виявлено. Механіки також при огляді машини не виявили нічого підозрілого.

"Під час руху водій почув сторонній звук, різкий хлопок і машина сіла на задню частину рами. Тобто, задній міст просто виїхав з-під автобуса. Це сталося через те, що заклинило редуктор заднього моста. У автобусах і вантажівках на шасі ГАЗель таке трапляється, оскільки конструкція не передбачає місця для скидання зубців планетарної шестерні редуктора в разі їх облому. У таких випадках пасажири не страждають. Автобус спрямований на ремонт ", - розповів Тонконогий.

Про надзвичайні події та ДТП читайте у розділі #Соціалка на Соцпорталі

Комментарии