Поиск

У Львові з будинку намагаються виселити родину з однорічною дитиною

У Львові державні виконавці декілька місяців намагаються виселити з будинку сім'ю з маленькою дитиною.

Як зазначають місцеві активісти з організації "Чорний стяг", ці дії є незаконними, оскільки на рішення суду про виселення подано апеляцію і розгляд триває.

За повідомленнями активістів, суд першої інстанції постановив, що частина будинку, де мешкають 20-річна Ірина Коваль, її мати Наталя та однорічна донька, має перейти у власність до Наталії Сударіковій, новій дружині батька сімейства Мирослава Коваля.

- По-перше, Ірина Коваль подала апеляцію на це абсолютно незаконне і відверто свавільне рішення суду, за яким її хотіли виселити. І згідно тієї апеляції суд не прийняв остаточного рішення, тож виконавча служба не має права на жодні дії в контексті тієї справи. По-друге, хай там як, але в попередньому рішенні суду було зафіксовано, що дім має лише 70 кв.м. Це лише перший поверх, дім має 158 кв.м. Тобто, навіть якщо суд прийме рішення про те, що право власності таки належить Наталії Сударіковій, виселяти сім`ю Коваль щонайменше з другого поверху, який має 88 кв. м., вони не мають жодного права, бо цю площу їй ніхто не передавав у право власності, - роз'яснили суть справи активісти.

Вони наголошують, що тільки завдяки самоорганізації сім`я не опинилась на вулиці. Адже держвиконавці у своїх намаганнях вигнати жінку з дитиною залучали невідомих "тітушок".

Чергова подібна спроба відбулась 14 грудня, однак виявилась невдалою.

- Ми зібрались раніше вказаного виконавцями часу щоб підстрахувати матір з дитиною і виявилось не дарма. Ми помітили декілька знайомих, які вже пробували виселяти дитину в минулі рази. Побачивши нас представники виконавчих служб зникли у невідомому напрямку, - кажуть у "Чорному стязі".