Поиск

​У Львові сусіди призовника побили робітника військкомату, що прийшов з повісткою

Група чоловіків побила робітника військкомату у Львові.

У Львові сусіди призовника побили робітника військкомату, що прийшов з повісткою

Інцидент трапився у понеділок, 18 листопада, повідомляє пресслужба Львівського обласного військового комісаріату.

Під час оповіщення призовників по вулиці Татарській, 2а на військовослужбовця Сихівського районного військового комісаріату було здійснено напад.

Під час оповіщення одного із призовників, який не з’являвся у військовий комісаріат, згідно чинного законодавства, військовослужбовцями військкомату бул вручена повістку громадянину, який мешкає на другому поверсі багатоповерхового будинку. На прохання призовника піти взяти особисті речі йому була надана така змога. В цей час призовник зателефонував своїм друзям поверхом вище. Сусід, який спустився, будучи в стані алкогольного сп’яніння запропонував представникам військкомату вийти для бесіди на вулицю. Під час руху сходами дана особа завдала офіцеру декілька ударів руками в голову,- повідомляє пресслужба Львівського обласного військового комісаріату.

Згодом до бійки долучився ще один сусід призовника. Коли робітник військкомату опинився на вулиці, то натрапив на патруль поліції. Кривдники тим часом повернулися до своїх квартир та продовжили погрози з вікна будинку.

Наразі особу одного з нападників встановлено. Постраждалий військовослужбовець військкомату звернувся із заявою у поліції та за медичною допомогою. Попередньо, загрози життю та здоров’ю постраждалого немає. Деталі інциденту з’ясовують правоохоронці.

Про надзвичайні події та ДТП читайте у розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии