Поиск

У липні-вересні парламентські партії розтринькали понад 200 мільйонів

Найбільше в ІІІ кварталі витратила партія ВО "Батьківщина" – 80 млн. Із них 73 млн пішло на рекламну діяльність.

Про це йдеться на офіційному сайті Комітету виборців України, інформує Соцпортал.

Загалом, якщо в першому кварталі всі шість партій сукупно витратили 85 млн грн, то в третьому – 201 млн.

парламентські партії

На другому місці за витратами "Самопоміч". Партія витратила 38 млн, із яких 13 млн – на оплату послуг та матеріальні витрати та 10 млн – на пропагандистську діяльність (із них 2 млн – реклама на телебаченні).

БПП витратив 33 млн, із яких 20 млн – на місцеві осередки. Попри візуальну активність, у звіті не відображено коштів на розміщення зовнішньої реклами. "Опозиційний блок" витратив – 12 млн. Як і БПП, партія офіційно не витрачала гроші на рекламу, хоч її лідери активно розміщували зовнішню рекламу в південних та східних областях.

- У ІІІ кварталі БПП "Солідарність" та "Опозиційний блок" передали більшість коштів місцевим осередкам, "Батьківщина" та Радикальна партія Олега Ляшка – оплатили рекламу, "Самопоміч" - витратила гроші на оплату послуг та матеріальні витрати, "Народний Фронт" - витратив все на зарплату, оренду та податки, - зазначили в КВУ.

За даними Комітету виборців, 99% витрат БПП, Опоблоку, РПЛ та НФ було здійснено за гроші, отримані з держбюджету. Це ж стосується 92% витрат "Самопомочі" і лише 6% витрат "Батьківщини".

Нагадаємо, стрічка "Донбас" отримала міжнародну відзнаку.

Комментарии