Поиск

У "ЛДНР" назріває бунт серед місцевого населення

Серед місцевого населення тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей зростає невдоволення діями керівництва бойовиків, а також так званих "органів виконавчої та законодавчої влади".

Про це повідомляє ГУР України.

"Наростає невдоволення населення тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей діяльністю т.зв. “органів виконавчої та законодавчої влади”, що проявилося у збільшенні напередодні т.зв. “днів республік, 11 травня ц.р. – ДНР, 12 травня ц.р. – ЛНР” кількості випадків висування публічних претензій (у т.ч. з боку лояльних “ЛНР/ДНР” представників бізнесу та громадських спільнот і організацій) до керівників різних рівнів, яких звинувачують у використанні своїх посад тільки з метою власного збагачення і нехтуванні проблемами простих людей", - йдеться в повідомленні.

Також у розвідці зазначають, що за розпорядженням російських кураторів, заборонена військова техніка російського “воєнторгу”, яка була задіяна під час параду "ЛДНР", направлена на передові позиції бойовиків для подальших провокаційних обстрілів мирного населення та підрозділів сил АТО.

Як повідомляв Соцпортал, СБУ спіймала контрактника-перевертня, який воював за бойовиків "ЛДНР".

Комментарии